Konyaaltı Vize Başvurusu

Konyaaltı vize başvurusu yapılması için özel olarak belirlenen şartları kurumumuzla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz, evrakları nasıl temin edebileceğinizle ilgili durumlar ve diğer detaylar hakkında her konuyu personellerimize sorabilirsiniz.

Vize başvurularına yönelik çalışmaların gerçekleştirilmesi için, Konyaaltı bünyesindeki ofise yönelik arama yapabilirsiniz. İspanya, Fransa, Irak, Rusya, Hollanda, Mısır ve diğer dillerde müşteriler için açıklamalarda bulunuluyor.

Konyaaltı vize başvurusu için firmamızla görüşme gerçekleştiren tüm vatandaşlarımız için Türkçe olarak açıklama yapmaktayız. Şirketimiz, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimiz için evrak takibi ve dosya başvuru işlemlerine yönelik hizmet vermektedir.

1 haftalık seyahatler için alacağınız vize ile 1 yıl boyunca o ülkede kalmak istediğiniz durumda alacağınız vize arasında farklar bulunmaktadır. Vize Randevu firmamızla görüşmek isteyen vatandaşlarımız tarafından, Konyaaltı vize başvuru ofisinin ziyaret edilmesi mümkündür.

Vize işlemleri için çalışmalarını sürdüren ofislerimizi ziyaret ederek, yurt dışına çıkmak için gerekli olan vizeleri temin edebilirsiniz. Gidilecek olan ülkeler tarafından özel protokollere göre, Konyaaltı vize başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti vize pasaport şartları doğrultusunda vize verilmektedir.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×