Kemer Vize Başvurusu

Kemer vize başvurusu yapan kişilerin alması gereken vize türleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sahip oldukları pasaportlara göre değişiklik gösteriyor. Yetkili vize merkezimiz, ülkemizdeki tüm vatandaşlarımız tarafından bilgi alınması için uygundur.

Gidilecek olan ülkeler tarafından, farklı ülke vatandaşlarından hangi pasaport türlerine yönelik vize istendiğini personellerimiz maddeler halinde açıklamaktadır. Vize çalışmalarının yapıldığı resmi iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularının yapılması için, Kemer vize başvurusu yapılan internet sitemiz üzerinden vize taleplerinde bulunulması mümkündür. Vize almak, yurt dışı seyahatinizi belirli bir süreyle ve belirli giriş sayısıyla gerçekleştirmek amacıyla kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa, Asya, Afrika, Amerika genelinde geçerli olan vize çeşitlerine yönelik başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağınız bulunuyor. Vize Randevu firması, Kemer vize başvurusu yapılması için Türkiye’de detaylı açıklamalarda bulunulmaktadır.

Kemer vize başvurusu için resmi telefon numaralarımız aracılığıyla bize mail gönderebilir veya telefon edebilirsiniz. Yurt dışına yapılacak olan kısa süreli ve uzun süreli seyahatler için, resmi kurumumuz tarafından yetkili bir şekilde vize başvuruları gerçekleştirilebiliyor.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×