Kaş Vize Başvurusu

Kaş vize başvurusu ile vize işlemlerinin yapılması için, kaç günlüğüne ve hangi amaçla yurt dışına çıkmak istediğinizi belirtmelisiniz. Kurumumuzun resmi vize başvurularını yapması amacıyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Vize başvurularıyla, gideceğiniz ülkenin yerel yönetimleri tarafından belirlenmiş olan uluslar arası vize politikalarına göre hareket etmiş olursunuz.

Tarihi ve kültürel bir gezi yapılması amacıyla vize başvuru firmamızla iletişime geçebilir ve vize şirketimizden kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz. Kurumumuza Kaş vize başvurusu yaparak, seyahatlerinizi gerçekleştirmek için biyometrik fotoğraf ve vize dilekçesi gibi evrakları konsolosluğa iletmemizi isteyebilirsiniz.

Vize Randevu hafta içinde tüm ofisleri üzerinden müşterileriyle irtibat kurmakta ve vize almaları için destek sağlamaktadır. Kaş vize başvurusu için, gideceğinizi söylediğiniz ülkeye dair açıklamış olduğunuz prosedürlere göre vize almanız mümkündür.

Kaş vize başvurusu ofisimizde belirtilen evrak gönderimi ve randevu kurallarına göre hareket edilmesi gerekmektedir. Yurt dışına çıkmak isteyen müşterilerimiz tarafından yüz yüze görüşme gerçekleştirmesiyle ilgili bir şart olmadığı için, sizden istemiş olduğumuz evrakları posta yoluyla gönderebilirsiniz.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×