İbradı Vize Başvurusu

İbradı vize başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti bünyesinde büyükşehirlerin her birinde yer alan ofislerimizle resmi çalışmaları sürdürmekteyiz. İbradı, Konyaaltı ve Antalya’nın diğer tüm ilçelerinden yurt dışı için vize başvurusu yapabilirsiniz.

Vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin yaşları, öğrenim gördükleri kurum, gidecekleri ülkede çalışma veya öğrenimle ilgili girişimlerinin olup olmayacağına bağlı olarak hizmet verilmektedir.

Vize başvurularıyla, İbradı vize başvurusu için internet sitemizde resmi olarak yayınlamış olduğumuz başvuru formlarının kullanılması gerekmektedir. Dilekçelerin sunulması, konsolosluklar tarafından başvuru formlarında belirtildiği gibi, ülkeye giriş dilekçelerinde de aynı bilgilerin verilmiş olması şarttır.

Ülkemizde vatandaşların yurt dışına çıkmak için genel vize politikaları hakkındaki her detaya, kurumumuz aracılığıyla ulaşması ve net bilgiler elde etmesi mümkündür. Vize Randevu firmasından, Türkiye’nin her yerine yönelik başvuruların yapılabileceği şekilde hizmet verilmektedir. İbradı ilçesi ve diğer ilçeler aracılığıyla vize başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Vize çıkarılması için genellikle 3 iş günü beklenmesi gerekiyor fakat konsoloslukların bağlı olduğu ülkeler, daha farklı sürelerde vize çıkarılmasını sağlayabiliyor. İbradı vize başvurusu yapılması için, Antalya’nın tüm ilçelerine yönelik başvuru şartlarına uyulması gerekiyor.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×