Gazipaşa Vize Başvurusu

Gazipaşa vize başvurusu ofislerimiz aracılığıyla online başvuru politikalarımıza uygun şekilde yapılabiliyor. Ülkemizde ebeveynler, çocuklar ve aileler tarafından yapılacak olan seyahatler için vize çıkarılması gerekmektedir. Vize temin edilmesiyle birlikte, vizenin alınmış olduğu ülkenin konsolosluğuna seyahat edebileceksiniz.

Vize başvurusu yapılmasını kabul eden vize merkezleri, haftanın her günü görüşme gerçekleştirilmesi için mesai saatleri içerisinde evrak gönderimine uygundur.

Vize çıkartan, Türkiye’deki müşterileri için Türkçe dilinde hizmet verilen ofislerimiz, her yaş grubundan insanın iletişime geçebileceği şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gazipaşa vize başvurusu için İspanya, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerin özel vize politikalarına uyulmalıdır.

Çıkartılacak olan vizenin, pasaport türünüz için geçerli olması ve süresi ile giriş sayısının sizin tarafınızdan belirlenmesi gerekmektedir. Vize Randevu aracılığıyla, Gazipaşa ve diğer merkezlerimiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gazipaşa vize başvurusu ile vize ödemelerinin gerçekleştirilmesine izin verilen, vize ücretlerinin alınması sağlanan ülkeye konsolosluklarla ulaşabilirsiniz. Gidilecek ülkelerin konsolosluklarına tek tek başvurmak yerine, Schengen vizesi gibi genel bir vizede bulunacağınız ülkelerden birine başvurmanız yeterlidir.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×