Finike Vize Başvurusu

Finike vize başvurusu Rusya, İngiltere, Almanya, Avusturya, Mısır, Gana, Papua Yeni Gine, Suudi Arabistan gibi birçok farklı ülke için yapılabiliyor. Başvurularınızı, Finike bölgesindeki evrak ve başvuru işlemleriyle ilgili taleplerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Vize alınabilmesi için, verilen bilgilerin ve dosyaların hiçbirinin eksik olmaması gereklidir. Almanya’ya gitmek üzere vize alırken, Avusturya’ya geçmeyle ilgili bir plana sahipseniz, bu durum hakkında başvuru formunda mutlaka açıklama yapmalısınız.

Vize başvurularıyla ilgili mağduriyet yaşanmaması için, Finike vize başvurusu kabul ettiğimiz ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Hafta içi mesai saatlerinde personellerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Schengen vizesi istenen Ganserndorf toprakları için Avusturya Konsolosluğu tarafından dokümanların tümünün teslim edilmesi istenmektedir. Vize başvuru sürecinde bu evrakların tamamını eksik olmadan ve doldurulması gerektiği şekilde teslim eden kişiler, konsolosluklardan kısa sürede yanıt almaktadır.

Vize Randevu, Finike ve diğer ofisleri aracılığıyla müşterilerine vize danışmanlığı için hizmet veren köklü kurumlardan biridir. Vize işlemleriniz için Finike vize başvurusu kabul edilen ofislerimizi tercih edebilirsiniz.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×