Döşemealtı Vize Başvurusu

Döşemealtı vize başvurusu yapılması için, açılan ofisleri aracılığıyla evrak temin etmekte ve adınıza vize işlemleri gerçekleştirmektedir. Kurumumuzla hafta içi iletişime geçebilir, Bulgaristan ve İsviçre gibi ülkelere gitmek istediğinize yönelik bir bilgi verebilirsiniz.

Yapılacak olan vize işlemleri için yaşınız, adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalıştığınız kurum veya öğrenim gördüğünüz kurumla ilgili evrakları sunmanız gerekmektedir.  Vize başvurularında, gideceğiniz ülkede gerçekleştireceklerinize dair açıklamaları yaparken, vize sürenizin de bu duruma göre belirleneceğine dikkat etmelisiniz.

Vize başvurusu için normalde 30 günlük bir zaman dilimine yönelik ikamet izni çıkarılacakken, oturma izni ve çalışma izni almak istediğinizde, daha uzun süreli vize çıkarılacaktır.

Döşemealtı vize başvurusu için kurumumuzdaki personellere resmi Vize Randevu irtibat numaraları kullanılarak ulaşılabiliyor. Türkiye’nin birçok büyük şehrindeki ofislerimiz üzerinden vize alma başvurularını kabul etmekteyiz.

Vize çıkartma işlemleri için müşterilerimiz tarafından bizimle iletişime geçilmesi, Döşemealtı mevkisinde yer alan vizelerin çıkartılması mümkündür. Döşemealtı vize başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar, telefondan veya randevu alarak ziyaret etmek isterseniz, ofisimiz aracılığıyla açıklanacaktır.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×