Demre Vize Başvurusu

Demre vize başvurusu ile ilgili girişimlerde bulunulması için, İngilizce ve Türkçe dillerinde personellerimizden bilgi edinmeniz mümkün olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti tarafından konsoloslukların her biri aracılığıyla yapılan açıklamaların öğrenilmesi mümkündür.

Vize başvurusu yaparak, Demre ve diğer ilçelerdeki ofislere gitmek üzere detaylı bir şekilde bilgi almanız mümkün olacaktır. Ankara, Antalya, Adana, Bursa, İzmir ve Edirne civarındaki müşterilerimiz, Pazartesi ile Cuma günleri arasında kurumumuzla iletişime geçebiliyor.

Vize işlemleri için Demre vize başvurusu ile ilgili politikalar doğrultusunda bilgi edinilmesi mümkün olacaktır. Yurt dışına çıkmak üzere gerçek evraklarla, Vize Randevu firması aracılığıyla konsolosluklardan vize alınabiliyor.

Vize firmamız, farklı pasaport türlerine sahip olan vatandaşlarımız için uzun yıllardır hizmet vermektedir. Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan müşterilerimiz tarafından, yurt dışına gitmek istediklerinde ulaşabilecekleri şekilde vize hizmeti verilmektedir.

Demre vize başvurusu ile ilgili detaylara dikkat edilmesi ve hangi amaçla yurt dışına çıkılacağına ve nerede konaklanacağına dair bilgilerin paylaşılması gereklidir. Resmi kurumumuz aracılığıyla Avrupa ve Asya’da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden tüm ülkelere 2 haftadan kısa sürede vize için başvuru sonucu alınmaktadır.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×