Antalya Vize Başvurusu

Antalya vize başvurusu için resmi ve yetkili bir kurumdan destek alınması gerekmektedir. Bize mesaj atarak veya çağrı bırakarak, gitmek istediğiniz ülkeye yönelik gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

Antalya’da bulunan ofisimiz aracılığıyla vize başvurusu yapabilir, resmi iletişim panellerimizden bizimle görüşebilirsiniz. Haftanın her ünü mesaj atabilir veya arayarak destek alabilirsiniz.

Resmi vize başvuru için iletişim bilgilerimizin tümünü kullanabilir ve randevu alarak kurumumuza ulaşabilirsiniz. Antalya vize başvurusu ile ilgili olarak ofislerimizi ziyaret edebilir veya ofislere gelmeden, doğrudan personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkede kalmak istemeniz veya aile birleşimine yönelik başvuru yapmak istemeniz halinde, bizden bu konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Vize Randevu firması, Türkiye’den yurt dışına seyahatlerin amacına uygun belgelerin ve başvuru işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Antalya vize başvurusu için ödemeniz gereken ücret, kalacağınız yerleri belirleme ve resmi makamlara bildirme süreci hakkında detayları paylaşmaktayız.

Vize almak için isteyen tüm vatandaşlar tarafından resmi telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçilmesi mümkündür. Antalya vize başvurusu için kurmuş olduğumuz ofise evrak gönderimi veya müşterilerimiz tarafından ziyaretler kabul edilmektedir.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×