Alanya Vize Başvurusu

Alanya vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar, istenen evrakların nasıl alınabileceği hakkında detaylı bilgiler, kurumumuz tarafından paylaşılıyor.

Vize başvurusu ile ilgili olarak telefon numaralarımızı kullanmanız ve randevu almanız halinde, ofisimize gelerek vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Vize başvuruları, Türkiye’nin tüm şehirlerinden faks yoluyla yapılabiliyor. Evrak gönderimlerinin ardından, gideceğiniz ülkeye yönelik vize süresini beklemeye başlayabilirsiniz. Alanya vize başvurusu ile ilgili taleplerinizi resmi merkezlerimiz aracılığıyla gerçekleştirerek, birkaç gün içerisinde vize alabilirsiniz.

Vize Randevu firmamız, Türkiye’de tüm vatandaşların vize başvurularında dikkat etmesi gereken noktalara uygun şekilde incelemelerde bulunuyor. Alanya vize başvurusu için açmış olduğumuz ofisimize gelerek veya evrakları göndererek, tüm ülkelere yönelik vize işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vize talepleriniz için evrak teslimlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Gideceğiniz ülkeye göre değişen vize prosedürlerine uygun şekilde tüm evrakların personellerimize teslim edilmesinin ardından başvuru yapıyoruz. Alanya vize başvurusu ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilir, vize ücretlerini ödeyerek resmi seyahat izni için gerekli adımları atabilirsiniz.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×