Aksu Vize Başvurusu

Aksu vize başvurusu yapmak basittir. Yabancı bir ülkeye gidecek olan Türk vatandaşlarından istenen bazı evraklar vardır. Bunların edinimi ve tamamlanması konusunda şirketimizin sunmuş olduğu yasal ve profesyonel destek, işlemlerin daha kolay olması demektir.

Aksu vize başvurusu çok zor değildir. Çünkü firmamıza kargo yolu ile belgelerin yollanması sayesinde konsolosluk ziyaretine gerek kalmaz. Burada tek istisna ise parmak izi isteyen ülkelere gidilecekse bunun verilmesidir.

Her ülke iki değişik işlemi en başında talep etmektedir. Birisi özel olarak hazırlanmış, çok sayıda başlığın bulunduğu formun doldurulmasıdır. Diğeri ise vize nedenlerinin açıklanacağı, kalınacak yerlerin belirtileceği dilekçedir.

Aynı zamanda Türk lirası üzerinden çok kolay şekilde vize harcı da yatırılır. Tüm bunların ardından ise biyometrik fotoğraf çekilme işlemine geçilmektedir. Bu zaman almaz ve 2 adet olması önemlidir.

Aksu vize başvurusu için istenen belgeler ise şöyledir; seyahat sağlık sigortası, pasaport, dilekçe, 2 tane biyometrik fotoğraf, banka döküm özeti, kimlik kartı sureti, otel kalış rezervasyonu, gidiş ve dönüş uçak bileti, meslek evraklarıdır.

  • Antalya Vize Merkezi

    Antalya Vize Merkezi

    Antalya vize merkezimizde kesintisiz olarak devam eden vize başvuru hizmetlerimiz; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×