Taşova Vize Başvurusu

Taşova vize başvurusu yapılması için, gideceğiniz ülkeye yönelik PDF’yi indirmeli ve formu doldurmalısınız. Başvuru formunun ve gidilecek olan ülkeye yönelik dilekçelerin her birinin, yetkili ofisler aracılığıyla geçerliliğe sahip olması sağlanmaktadır.

Vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin eğitim gördükleri okul ve hangi amaçla yurt dışı seyahatlerini gerçekleştirecek olduklarıyla ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Seyahat sigortası, gideceğiniz ülkede konaklayacağınız yer ile ilgili rezervasyon bilgilerinin ibraz edilmesi gereklidir.

Vize başvurularına yönelik çalışmaları Taşova vize başvurusu için resmi ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan her bir ofisimiz, vize başvurusunda bulunulması için gereken yetkilere sahiptir.

Vize Randevu, Taşova vize başvuru ofisi üzerinden müşterilerine ekspres vize hizmeti vermektedir. Gidilecek olan ülkenin yerel vize prosedürlerine uyan her vatandaşımız tarafından 2 haftadan kısa süre içerisinde vize alınması mümkündür.

Vize çıkarılması için resmi ofisler aracılığıyla hizmet veren kurumumuzla iletişime geçebilir, çok kısa süre içerisinde vize çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Taşova vize başvurusu ile ilgili girişimlerde bulunmak için, ülkemizdeki ofisleri ziyaret edebilire veya ofislere gelmeden evrakları postalayabilirsiniz.

  • Amasya Vize Merkezi

    Amasya Vize Merkezi

    Amasya vize merkezi vize başvuruları Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinde, kesintisiz olarak devam etmektedir. Amasya vize ofisimize; 0850…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×