Amasya

Amasya vize talebinde bulunmak isteyenler tarafından, randevu alınabilecek veya randevusuz şekilde evrakların teslim edilmesi sağlanacak şehirlerden biridir. Kurumumuz, bu bölgede ikamet eden vatandaşlarımız tarafından, hangi ülkede hangi evraklar teslim edildikten sonra vize alınabileceğini detaylıca açıklamaktadır.

Vize başvuru işlemleri esnasında başvuru formları, turistik veya ticari amaçla gidileceğine dair dilekçe verilmesi gerekiyor. Pasaport, adres bilgileriniz, banka hesap durumunuz, seyahat sigortasına sahip olup olmamanıza yönelik bilgiler önem teşkil ediyor.

Vize almak isteyen herkes tarafından, Amasya bölgesinde yer alan ofise gönderilecek evraklar ile kısa süre içerisinde başvuru yapılabiliyor. Türkiye’nin dört bir yanından başvuruların kabul edilmesi, gidilecek olan ülkeye resmi ve eksiksiz bir başvuru yapılmasını sağlıyor.

Vize Randevu talepleri doğrultusunda istediğiniz ülkeye, vize çıkarılmasının ardından seyahat edebilirsiniz. Vize almak için ofisimize gelmek zorunda olmamanız, faks yoluyla tüm evrakları profesyonel ekibimize ulaştırmanıza zemin hazırlıyor.

Amasya bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımız tarafından ABD, Rusya, İtalya, İspanya, Avustralya gibi birçok ülkeye seyahatlerine yönelik vize alınmasına destek sağlamaktayız.

  • Amasya Vize Merkezi

    Amasya Vize Merkezi

    Amasya vize merkezi vize başvuruları Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinde, kesintisiz olarak devam etmektedir. Amasya vize ofisimize; 0850…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×