Merzifon Vize Başvurusu

Merzifon vize başvurusu verilmesi için konsoloslukla iletişime geçiyor ve özel olarak çeşitli ülkeleri gezmeniz üzerine danışmanlık ve evrak takip desteği sunuyoruz. Kurumumuzla hafta içi her gün görüşebilir, merak ettiğiniz tüm konulara yönelik, en çok sorulmak istenen soruları sorabilirsiniz.

Vize için evrak toplaması ve müşterilerinin yurt dışında gezmesi için çalışmalarını sürdüren ofisimizde çok sayıda personel bulunmaktadır. Gezeceğiniz ülkenin konsolosluğu, Türkiye’de gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ülkeye kabul edilmenizi sağlayacaktır.

Avusturya, Almanya, Macaristan, Fransa, Norveç ve İrlanda gibi tüm Avrupa ülkelerini gezmek üzere, bu ülkelerin konsoloslukları aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Vize başvuru işlemleri için, Türkiye’den çıktıktan sonra ilk olarak gideceğiniz ülkeye yönelik vize almanız öneriliyor.

Her yaş grubundan müşteriler tarafından başvuru işlemlerinin yapılması mümkündür. Merzifon vize başvurusu için Vize Randevu ile iletişime geçebilir ve haftanın her günü vize çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Alınacak olan Vizelerin türüne ve pasaportunuzun rengine bağlı olarak, Merzifon vize başvurusu ofisimizden ülkeye girişlere yönelik vize çıkarılmasını isteyebilirsiniz.

  • Amasya Vize Merkezi

    Amasya Vize Merkezi

    Amasya vize merkezi vize başvuruları Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinde, kesintisiz olarak devam etmektedir. Amasya vize ofisimize; 0850…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×