Göynücek Vize Başvurusu

Göynücek vize başvurusu ile vize işlemlerini genel yayın politikalarına uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik vize prosedürleri uygulanırken, yetkili şirketimiz aracılığıyla özel bir başvuru süreci yürütülmektedir.

Vize başvurusu gereken ülkelere vizesiz bir şekilde seyahat edemeyeceğiniz için, iki farklı başvuru sürecinden birini tercih edebilirsiniz. Konsolosluğu arayarak randevu alabilir, gerekli olan evrakların tümünü tek tek toplayarak günler boyunca vakit kaybedebilirsiniz.

Vize başvurularının kurumumuz aracılığıyla yapılması halinde, Vize Randevu şirketinin müşterileri ortalama 7 iş günü içerisinde vize çıkaracaktır. Göynücek vize başvurusu yaparak, ülkemizde birçok müşterimiz tarafından ilgi gösterilen ülkelere yönelik vize şartlarına uygun şekilde evrakları iletebilirsiniz.

Ankara, İtalya, Hindistan, Çin, Japonya ve diğer ülkelerde özel olarak vize ücretlerinin ödenmesi halinde vizeler alınabiliyor.

Vize çalışmaları için Türkiye genelinde kurulan ofislerimiz, Göynücek vize başvurusu ofisinde olduğu gibi aynı gün içerisinde vize alınmasını sağlamaktadır. Uzman kadromuz tarafından turistik amaçlarla veya iş için gidilecek olan ülkelere yönelik kısa ve uzun süreli vizeler alınabiliyor.

  • Amasya Vize Merkezi

    Amasya Vize Merkezi

    Amasya vize merkezi vize başvuruları Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçelerinde, kesintisiz olarak devam etmektedir. Amasya vize ofisimize; 0850…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×