Uganda Vize

Uganda vize işlemlerini tamamlarken bir diğer taraftan da pandemi sebebi ile herhangi bir kısıtlamanın olup olmadığı konusunda inceleme yapılmalıdır. Pandemi sebebi ile ülkeler arası seyahatin bazı durumlarda durma noktasına geldiği de görülmektedir.

Uganda vize işlemlerinin tamamlanması için size 4 haftalık bir bekleme süresi verilecektir. Bu bekleme süresinin tamamlanmasından sonra olumlu ya da olumsuz yanıt tarafınıza iletilecektir.

Ret yanıtı alan kişilerin konsolosluğun belirttiği zaman aralıklarında reddi itiraz başvurusu yapma hakkı vardır.

Uganda vize başvurusunda prosedürlerin atlanması ya da belgelerde eksiklik sebebi i ret yanıtı almanız durumunda yeniden başvuruda bulunmanıza imkan verilmektedir. Bu başvuruda vize harcını da tekraren ödemeniz gerekmektedir. Ret yanıtı alan başvuru için yatırdığınız tutarın tarafınıza iade edilmeyeceğini de bilmelisiniz.

Vize Randevu firması sayesinde başvuru adımları ve başvurunun takibi konusunda asla bir sorun ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Başvuru adımlarının konusunda uzman olan kadro tarafından yapılması onay alma olasılığınızı yükseltmektedir. Özellikle önceki vize başvurularınızda ret yanıtı aldıysanız kesinlikle vize başvurunuzu uzman kadro eşliğinde yapmalısınız.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×