Manisa

Manisa vize başvuru merkezlerine netlik kazandıranlar seyahat edecekleri ülkelerin prosedürlerine göre müracaat edebilir. Öncelikle ülkelerin vizeye ilişkin muafiyet anlaşmalarına göz atılabilir.

Çoğu zaman bordo pasaport sahiplerinden vize talep edilir. Siyah, gri ve yeşil pasaportlar söz konusu olduğu zaman ise muafiyete yer verilir. Manisa vize danışmanlıkları eşliğinde bu konulara netlik kazandırır ve başvurulara geçersiniz.

Danışmanlık alanında öne çıkan Vize Randevu merak ettiklerinize hızlı bir şekilde yanıt verir. Özellikle de hazırlamanız gereken belgeleri şartları ile ele almanıza yardımcı olacaktır.

Belgeler olarak öncelik pasaporta verilir ve minimum 2 sayfasının boş bırakılması istenir. Manisa vize başvuru merkezleri 10 yıldan eski olan pasaportların kabul edilmediğini belirtir. Bunun gibi seyahat dönüşünden itibaren en az 3 ya da 6 ay kadar geçerli olup olmaması da dikkate alınır.

Pasaport kadar biyometrik fotoğraf, seyahat ve kimlik belgelerine de değinilir. Her bir belgenin güncel tarihli olarak ibraz edilmesi önem arz eder. Bunun gibi eksiksiz olarak başvuru ödemelerine de geçilmesi beklenir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×