Karaman

Karaman vize ve pasaport işlemleri için hemen başvuru yapabilirsiniz. Aile birleşimi, oturum ve vatandaşlık işlemleri ile göçmenlik çözümlerinde hizmet verilmektedir. Turistik vize başvuruları ve ulusal vize türlerinde hızlı vize onayı almak için Vize Randevu vize hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Karaman merkez ve tüm ilçelerden başvurularınız kabul edilmektedir. Vize onayı için gerekli belgeler ve global protokollere göre başvuru yapılmaktadır. Sponsorluk dilekçesi, online davet mektubu ile Schengen vize başvuru formuna sistemimizden ücretsiz şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden ve Karaman ilinden vize başvurularınızı sağlayabilirsiniz. Konsolosluk randevusu ve randevu işlemleri, belge süreçleri ve başvuru işlemleriyle hizmet sağlanmaktadır.

Vize işlemlerinizde hız, vatandaşlık işlemlerinizde onaylı sonuçlar almanız için alanında uzman vize danışmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz. İşlemlerinizi başlatmak için 0850 228 4353 telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Karaman vize başvurusu için gerekli evraklar ve uzun süreli vize talepleriniz için ek belgeler listesinde, sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Whatsapp canlı destek sistemiyle görüşebilir, vize randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz. Sınır tanımayan seyahatleriniz için tek tıkla başvuru sağlayabilirsiniz.

  • Karaman Vize Merkezi

    Karaman Vize Merkezi

    Karaman vize merkezi en güncel vize başvuruları şartları ile Karaman Merkez, Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir ve Sarıveliler ilçelerine hizmet vermeye…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×