Çankırı

Çankırı vize başvurusunda bulunacak olan kişiler hizmetlerimizden faydalanabilir ve vize işlemleri konusunda danışmanlık alarak her ülke için vize alabilirler. Vize prosedürleri gereği oldukça fazla detay bulunan ve kişileri zahmete sokan vize başvuru işlemlerinde sizler için en profesyonel yardımcı Vize Randevu çalışanlarımız olacaktır.

Çankırı ilinde ikamet eden müşterilerimiz için de vize konusunda destek vererek onları hayalleri için ilk adım olan bu konuda zahmete sokmadan kısa sürede vize almalarını sağlıyoruz. Eğer siz de yurtdışı ülkelerinden herhangi biri için vize almak ya da bu konularda merak ettiklerini sormak isterseniz o zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vize evrakları listesi, güncel vize harç fiyatları, vize türleri ve başvuru konusunda merak ettikleriniz için irtibat numaralarımız web sitemiz içerisinde verilmiştir. Bu numaralardan ya da mail adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Her biri alanında uzman olan ve yılların tecrübesine sahip çalışanlarımız ile Çankırı ilinde ikamet eden danışanlarımıza da hizmet veriyor ve süreç boyunca tüm işlemler ile biz ilgileniyoruz.

Yurtdışı hayallerinizi daha fazla ötelemeden ve ertelemeden sizler de bizleri arayabilir ve kolay yoldan vize alabilirsiniz.

  • Çankırı Vize Merkezi

    Çankırı Vize Merkezi

    Çankırı vize merkezi olarak Çankırı merkeze ve tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Merkez,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×