Arjantin Vize

Arjantin vize başvurularını resmi ofislerimizle iletişime geçerek gerçekleştirebilir, mesai saatlerimiz içerisinde randevu almak üzere telefon edebilirsiniz. Türkiye’de müşterilerimize Arjantin Konsolosluğu’na göndermek üzere vize veriyoruz.

Arjantin’e gitmek üzere ödemeniz gereken ücret, vize başvurusuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firmamız, tek girişli, çok girişli ve çalışma amacıyla seyahatlere yönelik özel vize danışmanlığı yapmaktadır.

Vize başvuruları için aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık vize işlemlerini resmi kurum aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Arjantin vize işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, telefon numaramız ve elektronik posta adresimizle bize personellerimize ulaşabilirsiniz.

Arjantin, tüm şehirlerden başvuru yapılabilecek ortalama 10 iş gününde vize çıkarılması sağlanan ülkelerden biridir. Vize Randevu firması aracılığıyla siz de Arjantin vizesine sahip olabilir, kısa veya uzun süreli seyahatlerinize yönelik izin alabilirsiniz.

Arjantin, Avrupa’nın dört bir yanından vize talebinde bulunulan ülkeler arasında yer alıyor. Arjantin vize işlemleri için evrak gönderimini gerçekleştirebilir, ülkeye giriş işlemlerini çok uygun vize ücretleriyle yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×